Anglų kalba per 1 dieną
lietuvių kalbaEnglish
100%
БЕСПЛАТНО


Anglų kalba per 1 dieną

Зарегистрируйтесь бесплатно

Этот курс на 100% бесплатный. Мы хотим показать вам как быстро и легко вы сможете с нами учить.
10 words in 10 seconds - 10 žodžių per 10 sekundžių10 words in 10 seconds - 10 žodžių per 10 sekundžių  
10 карточки
You already know that:) - Tai, ką jau žinai:)You already know that:) - Tai, ką jau žinai:)  
11 карточки
Skaičiai - NumbersSkaičiai - Numbers  
66 карточки
Mandagūs išsireiškimai - Polite expressionsMandagūs išsireiškimai - Polite expressions  
16 карточки
Žmonės - PeopleŽmonės - People  
36 карточки

Ir kodėl gi mokėti anglų kalbą yra taip svarbu?

Šiomis dienomis tai nebe paslaptis - kiekvienas žino, kad anglų kalba yra tarptautinė lingua franca. Bendru kontekstu, anglų kalba yra gimtoji bent 400 milijonų, o kaip antra kalba prie gimtosios - maždaug nuo 470 milijonų iki 1000 milijonų žemės gyventojų, atsižvelgiant į jų anglų kalbos žinių lygį! Anglų kalbos žinios padeda labiau pažinti anglakalbių šalių egzistavimo pradžią - kalba suteikia didesnę galimybę suprasti tų šalių istorijas ir tradicijas. Ir dar, yra tiek daug darbų, kuriuos sukūrė tie, kam anglų kalba nėra svetima! Kultinis Haris Poteris, nepamainomas Didysis Gatsbis... Tai tik du iš tūkstančių, milijonų darbų, kuriuos skaitant originalia anglų kalba atsiveria daug platesni kalbiniai horizontai. O kur begalė neišverstų tekstų, ar originalių poemų, kuriose išliejama širdgėla tampa dar artimesnė, jeigu esi išvystęs anglų kalbos supratimą? Nesuskaičiuojami kiekiai istorinio, meninio paveldo laukia tavęs, kaip ir VocApp anglų kalbos kursai!

Kaip mokytis anglų kalbos su VocApp?

Anglų kalba per 1 dieną kursas yra paruoštas pagal pačius lengviausius kalbos pagrindus, kad mokantis naują kalbą savarankiškai nebūtų taip sudėtinga ir baisu. Galite prisitaikyti mokymąsi pagal savo dienos rėžimą ir mokytis anglų kalbos tokiu tempu, koks patogus Jums. Su mokomųjų kortelių (ang. flashcards) pagalba bus lengviau įsiminti naujus žodžius. Šis kursas sukurtas tam, kad sužadintų kiekvieno norą mokytis anglų kalbos. Ir kad tuo pačiu, tai būtų smagu! Turėdami prieigą prie anglų kalbos žodžių, galėsite įsisavinti labiausiai naudojamus angliškus žodžius, angliškus žodžius, kurie turi panašumų su lietuviškais bei įvairias frazes anglų kalba. Mokytis anglų kalbą gali būti sunku, nors dažnai ši kalba pasirodo lengva - tačiau su mūsų įsisavinimo sistema,frazės bei žodžiai anglų kalba, daug patogiau padės praturtinti Jūsų kalbinį bagažą. VocApp komanda atrinko būtent reikalingiausius žodžius bei pasakymus, kad padėtų Jums pagerinti anglų kalbos sugebėjimus.
Ir jeigu Anglų kalba per 1 dieną kurso negana, tobulėkite su šiais VocApp anglų kalbos kursais: 1000 populiariausių angliškų terminų
карточки