Austria – miejsca do odwiedzenia - Österreich – Plätze zu besuchen

 0    10 карточки    VocApp
 
Вопрос Ответ
Wien
Wiedeń
начать обучение
Stolica Austrii słynie ze sznycla wiedeńskiego i tortu Sachera. Na turystów czekają tu niezliczone atrakcje, w tym katedra św. Szczepana, barokowy pałac Schönbrunn, park rozrywki Prater, galeria sztuki Albertina i cała dzielnica muzeów.
Innsbruck
начать обучение
Innsbruck to kolejne z miast znanych z Turnieju Czterech Skoczni. Jednak Innsbruck to nie tylko sport, ale i zabytki, na przykład zamek cesarski Hofburg czy katedra św. Jakuba.
Bregenz Festival
Festiwal w Bregencji
начать обучение
Festiwal operowy w Bregencji wyróżnia się niezwykłą sceną tworzoną co roku na Jeziorze Bodeńskim. Jest ona ogromna i przybiera różne kształty, często nieprzypominające tradycyjnej sceny.
Alpen
Alpy
начать обучение
Mogłoby się wydawać, że chodzenie po Alpach jest zarezerwowane dla doświadczonych górołazów. Jednak szlaki w tych górach charakteryzują się dużą różnorodnością. Również osoby początkujące znajdą tutaj przyjemne i bezpieczne szlaki.
Festung Kufstein
twierdza Kufstein
начать обучение
Średniowieczna twierdza Kufstein leży w Tyrolu. Odwiedzających przyciąga nie tylko jej wielowiekowa historia, ale i liczne wydarzenia kulturalne, takie jak festiwal rycerski czy koncerty.
+5 карточки
Урок является частью курса
"Niemiecki w podróży"
(всего 462 карточки)

Попробуйте курс бесплатно

Вы должны войти в свой аккаунт чтобы написать комментарий.