miesiące po chorwacku

 0    13 карточки    Elhaym
Печать играть Проверьте себя
 

Miesiące po chorwacku

Przedstawiamy nazwy miesięcy po chorwacku wraz z tłumaczeniami i obrazkami, wspierającymi pamięć i ułatwiającymi zapamiętywanie. Język chorwacki nie należy do popularnych, dlatego jego znajomość jest dużym atutem na rynku pracy. Polecamy zatem zacząć od podstaw! Miesiące po chorwacku stanowią jeden z podstawowych zagadnień, które przyswajamy sobie już na początku naszej przygody z chorwackim. Nic w tym dziwnego, słownictwo chorwackie związane z kalendarzem przydaje się bardzo często. Szczególnie istotne jest zapamiętanie nazw miesięcy po chorwacku na wyrywki – dzięki czemu nie będziemy musieli odliczać kolejno, za każdym razem, gdy usłyszymy nazwę miesięcy.

Chorwacki z Fiszkoteką

Nauka chorwackiego z pewnością nie będzie stanowić problemu, jeśli rozpoczniesz swoją przygodę z tym językiem wraz z Fiszkoteką. Polecamy nasze wszystkie językowe lekcje, w szczególności te z najważniejszymi podstawowymi elementami, a w tym: Podstawowe słowa, Liczby czy Dni tygodnia. Załączone do każdej fiszki nagrania z poprawną wymową sprawiają, że dzięki Fiszkotece nauka języków, a w tym miesiące po chorwacku będzie zarówno szybka, jak i przyjemna i bardzo skuteczna.

Czas zacząć!

Zestaw zawiera wszystkie miesiące po chorwacku i z pewnością pozwoli Ci uczynić kolejny krok w nauce tego języka! W mgnieniu oka dowiesz się jak napisać styczeń, sierpień czy grudzień po chorwacku, a w dodatku nauczysz się wymawiać te słowa. Nie będzie Ci już potrzebny żaden tłumacz polsko chorwacki – wszystkie podstawowe słowa będziesz mieć w głowie i nauczysz się z nich korzystać w każdej sytuacji. Nie zwlekaj, tylko zacznij korzystać z pomocy Fiszkoteki! Nie pożałujesz!

Вы должны войти в свой аккаунт чтобы написать комментарий.