(Kamysz) lekcja 3.1: Pytania

 0    8 карточки    lewkowiczbartosz
скачать mp3 Печать играть Проверьте себя
 
Вопрос Ответ
Czy kupujesz dzisiaj banana?
начать обучение
Kaufst du heute eine Banane?
Kupuje dzisiaj banana
начать обучение
Ich kaufe heute eine Banane
Kiedy robisz pizze?
начать обучение
Wann machst du eine Pizza?
Tak, ja robię pizzę
начать обучение
Ja, ich mache eine Pizza
Kto gotuje zupę?
начать обучение
Wer kocht eine Suppe?
Czy twoja mama gotuje zupę?
начать обучение
Kocht deine Mutter eine Suppe?
Ile kosztuje kilogram jabłek?
начать обучение
Wie viel kostet ein Kilo Äpfel?
Kilogram jabłek kosztuje 2 euro
начать обучение
Ein Kilo Äpfel kostet 2 Euro

Вы должны войти в свой аккаунт чтобы написать комментарий.